Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:1052
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Хороскоп Риби

17ти - 23ти август
Неделата ќе се развие доста добро за вас. Случувањата брзо ќе се сменат и тоа ќе ви се допадне.
Сите ваши бакнежи се долги, исполнети со многу љубов и романса. Понекогаш се бакнувате со отворени очи, но ако тоа го прави и вашиот партнер што тогаш?
Колку само сакаат да љубат некого, а колку пати само остануваат разочарани. За Рибите најважна работа во светот е љубовта. Проблемот е во тоа што...
Рибите го поминуваат слободното време во дворот заедно со ледениот чај или кафето, под некоај дебела сенка и се восхитуваат на природата. А потоа пишуваат песни за тоа што сонувале синоќа.
Љубомората секогаш ги прати Рибите. Често за нив тоа е мачно чувство кое може и Рибите и партнерот да ги доведе до лудило. Припадниците на тој знак најчесто премногу бараат од партнерот, а и од љубовта...

Кликнете тука за да ги видите другите хороскопски знаци

Zabavi mk logo